O NAS

 

Jesteśmy agencją marketingu sportowego z wieloletnim doświadczeniem w branży. W SportWinie stawiamy na wiedzę, umiejętności i profesjonalizm. Skupiamy wokół siebie grupę ekspertów łączących świat sportu i biznesu. Kierując się pasją i zaangażowaniem, rozwijamy świadomość sportu w Polsce.

 
 
 
 
 
plansza informacyjna PFR pion srodkowa 
 

 

Nasz zespół

Piotr MateckiPrezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe: Menedżer Sportu oraz Menedżer Imprez Sportowych w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Prezes zarządu firm PR9 oraz SportWin. Pomysłodawca i organizator Dni Marketingu Sportowego oraz Gali Sportu i Biznesu. Przez 7 lat odpowiadał za rozwój marketingu klubu piłkarskiego Lech Poznań. Odbył staże w klubach: FC Barcelona, Eintracht Frankfurt, Hamburger SV. Współpracuje z European Sponsorship Association (ESA) – organizacją wspierającą relacje sponsorskie w Europie. Uczestniczył w realizacji projektów szkoleniowych i naukowych, wśród których można wymienić m.in.: „Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych”, „Europejską Akademię Sportu”, „Partnerstwo na rzecz rozwoju. Sportowcy na Rynku Pracy”. W latach 2009 – 2010 prorektor ds. oferty edukacyjnej i promocji Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu.

Współtwórca strategii rozwoju województwa dolnośląskiego do 2020 r. w obszarze „Promocja Dolnego Śląska poprzez sport”. Wydawca i redaktor dziewięciu książek o tematyce marketingu i zarządzania w sporcie oraz branżowego raportu „Sponsoring sportowy w Polsce”. Zarządza projektem sieci szkółek piłkarskich, m.in. Akademią Piłkarską Reissa, Akademią Piłkarską Stal Gorzów. Tworzy dla miast strategie rozwoju sportu oraz obiektów, a dla firm analizy, raporty oraz strategie sponsoringowe.

Dominik KajzerskiManaging Director

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziałach Gospodarki Międzynarodowej oraz Zarządzania. Odpowiada za pozyskiwanie klientów w obszarze doradztwa strategicznego, sponsoringu i event marketingu. Współpracuje z jednostkami samorządowymi, sponsorami i organizacjami sportowymi.

Współtwórca Strategii Rozwoju Sportu i Turystyki w Gorzowie Wlkp., koordynator projektu Nagród Biznesu Sportowego i Gali Sportu i Biznesu. Był odpowiedzialny za opracowanie koncepcji i koordynację pierwszej edycji Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ. 

 

USŁUGI

Łącząc specjalistyczne umiejętności, wiedzę i doświadczenie, oferujemy naszym Klientom najwyżej jakości usługi z zakresu marketingu sportowego. Doskonała znajomość dynamicznie zmieniającego się rynku sportowego pozwala nam przygotować ofertę perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb i oczekiwań Klienta.

 

plansza informacyjna PFR poziom

Doradztwo strategiczne

Wierzymy, że odpowiednia strategia jest kluczem do skutecznego działania na rynku. Naszym Klientom oferujemy wyspecjalizowane usługi z zakresu doradztwa strategicznego, które umożliwią rozwój organizacji oraz realizację celów biznesowych.

 

Z kim współpracujemy? Sprawdź ofertę dla Ciebie!

loading...

Event marketing

Event marketing to nie tylko organizacja wydarzeń, to przede wszystkim jeden z najbardziej perspektywicznych kanałów komunikacji z konsumentami, a także niezwykle istotny element odpowiednio zaplanowanej strategii marketingowej. Oferujemy kompleksową organizację wydarzeń sportowych, które pozwolą zbudować więź z obecnymi klientami lub pozyskać nowych, czy też zintegrować pracowników firmy.

Eventy promocyjne

Tworzymy kreatywne koncepty eventowe, wspierające promocję i sprzedaż produktów i usług.

Eventy integracyjne

Realizujemy kompleksowe wydarzenia dla firm, które poprzez sport integrują swoich pracowników i ich rodziny.

SPORTBIZ

SPORTBIZ to unikatowa platforma wspierająca rozwój i profesjonalizację branży sportowej w Polsce. Pod marką SPORTBIZ realizujemy projekty szkoleniowe i doradcze, dostępne zarówno dla topowych organizacji sportowych i sponsorów, jak i mniejszych klubów sportowych oraz firm, angażujących się w lokalny sport. 

SportBiz logotyp 2019 v2

Forum SPORTBIZ to kluczowe wydarzenie integrujące środowisko sportowe. Stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów, integruje wiodące organizacje sportowe, najważniejszych sponsorów sportu, przedstawicieli samorządów, agencje i media.

Dowiedz się więcej!

SportBiz logotyp Academy

SPORTBIZ Academy to projekt dedykowanych oraz otwartych szkoleń dla branży sportu i biznesu, których głównym celem jest podnoszenie poziomu marketingu, zarządzania i sponsoringu w organizacjach sportowych, firmach działających w biznesie sportowym oraz jednostkach samorządowych. 

Dowiedz się więcej!

Boisko mobilne

Boisko mobilne to specjalna konstrukcja, będąca odwzorowaniem prawdziwego, trawiastego boiska do gry w piłkę nożną. Obiekt może zostać rozstawiony w dowolnym miejscu niezależnie od nawierzchni. Dzięki systemowi zabezpieczeń, istnieje możliwość montażu boiska wewnątrz hal sportowych. Boisko mobilne składa się z nawierzchni trawiastej o dowolnej powierzchni, wraz z bandami ograniczającymi pole gry oraz bramek proporcjonalnych do wymiarów boiska. W skład konstrukcji wchodzą również specjalne siatki, zapobiegające wypadaniu piłki poza boisko. 

Sub Categories

forum1

Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ

expo

SPORTBIZ EXPO

Baner gala3

Nagrody Biznesu Sportowego

4

KIA Champ Into Arena 2018

fotobueno_STREFA_KIBICA_14-06-2018_(170)

Oficjalna Strefa Kibica w Poznaniu

4a

Oficjalna Strefa Kibica w Warszawie

analiza-danych

Analiza efektywności sponsoringu

apr2

Akademia Piłkarska Reissa

sport-1201014_1920

Gorzów Wlkp. - Strategia Rozwoju Sportu i Turystyki

PUBLIKACJE

Chcąc rozwijać świadomość sportu w Polsce, zajmujemy się również wydawaniem publikacji naukowych, dotyczących marketingu sportowego. Zapraszamy do zapoznania się z pozycjami, które powstały dzięki współpracy SportWinu z najlepszymi specjalistami w branży.

ZAUFALI NAM

SPORTWIN

Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, oferty, uwagi lub sugestie.

KONTAKT

Proszę podać imię i nazwisko. Proszę podać adres e-mail. Proszę wpisać wiadomość.

ADRES:

ul. Źródlana 19/1a
60-642 Poznań

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

d.kajzerski@sportwin.pl
+48 508 670 149